Domov

Kategória / Výrobcovia


Všetko o nosení
Všetko o plienkach
Návody
Fotogaléria
Vaše otázky
Kontakt
Obchodné podmienky
GDPR
Poštovné

Kontakt:
Andrea Kundríková
Prostějovská 42
080 01 Prešov

Prevádzka: Komenského 2
Po - Pi: 14:00 - 17:00
Kontakt: mobil: 0905 573 015
andrea@nosime.sk

Spolupracujeme
Srdce na srdci

Oteckovia a nosenie detí

Často sa stáva, že novopečený otecko má obavy vziať svoje malinké bábätko na ruky, nevie, ako s ním správne manipulovať. No ešte častejšie sa stáva, že mamička je každodennou starostlivosťou o bábätko unavená a vyčerpaná a potrebuje si oddýchnuť. Ako to teda vyriešiť tak, aby boli spokojní všetci? Nuž, jedno riešenie ponúkajú práve nosiče detí.

Ak máte babyšatku, babyvak alebo ring sling, ponúknite ich oteckovi s vysvetlením, že ak bude mať bábätko vo vnútri, nemusí ho pridržavať rukami a keď drobček zaspí, môže ho bez obáv položiť do postieľky. Pomôžte mu umiestniť dovnútra dieťatko a vysvetlite, že bábätká majú rady hojdanie alebo pomalú chôdzu. A vy si zatial oddýchnite tak, ako práve potrebujete – s knihou, v teplom kúpeli, pre televízii, alebo si odbehnite ku kamarátke na kávu.

Ak máte dieťatko už väčšie, navrhnite svojmu partnerovi prechádzku bez kočíka, nech nesie vaše dieťatko on. Je fantastické, ak sú oteckovia ochotní nosiť svoje deti, pomáha to rozvíjať ich vzťah. Cítia sa užitočnejší a viac zapojení do starostlivosti o bábätko.

Niektorí oteckovia sa nevedia stotožniť s babyšatkou, necítia sa v nej dobre. Aj pre nich máme v ponuke nosiče Ergo a Patapum, ktoré sú jednoduché na použitie a vyzerajú športovo, čo väčšina oteckov ocení. Mnohí oteckovia sa práve po vyskúšaní týchto nosičov stali „intenzívnymi nosičmi“ svojich detí. A aj keď pôvodne tvrdili, že tento nosič je zbytočné kupovať, po jeho vyskúšaní sa chvália svojim kamarátom, ako dobre to vymysleli, že sa rozhodli nosič kúpiť.

A ak sa vám nedarí otecka presvedčiť inými argumentami – môžete ho uistiť o tom, že toľko obdivných pohľadov od žien este nikdy nezažil. :-)


Aktuality
Hrejivé návleky sú k dispozícii v jednofarebnej verzii aj s prúžkami.Neuveriteľne teplé, štýlové, s umelou kožušinkou... jednoducho nádherné
Nosiče Babyšatky Oblečenie Doplnky O obchode
Nosič Manduca
Nosič Ergo
Nosič Kibi
Nosič Tula
Nosič Fidella Fusion
Nosič Storchenwiege
Nosič Isara
Nosič Moby
Nosič Lenny Lamb
Babyšatky Storchenwiege
Babyšatky Moby - elastické
Babyšatky Hoppediz
Babyšatky Didymos
Babyšatky Yaro
Babyšatky Je port mon Bebe - elasticke
Babyšatky Fidella Babyšatky LoktuShe
Babyšatky Pure Baby Love
Hoppediz Merino
Na nosenie
MaM kapsa
Design Socks
Čiapky, kukly
Softshellova kapsa Angel Wings Bunda Wallaby
Bunda Diva Milano
Miomat
Flip and Tumble
Deka Disana
Overal Lenny Lamb
Mikiny Lenny Lamb
Zľavnený tovar
O firme
Požičovňa
Poštovné
Obchodné podmienky
Reklamčný formulár