Domov

Kategória / Výrobcovia


Všetko o nosení
Všetko o plienkach
Návody
Fotogaléria
Vaše otázky
Kontakt
Obchodné podmienky
GDPR
Poštovné

Kontakt:
Andrea Kundríková
Prostějovská 42
080 01 Prešov

Prevádzka: Komenského 2
Po - Pi: 14:00 - 17:00
Kontakt: mobil: 0905 573 015
andrea@nosime.sk

Spolupracujeme
Srdce na srdci

MioMat 

Viac informácií   Bez popisu 

MioMat - najjednoduchšie varenie

 

To najjednoduchšie varenie... 

 

MioMat je skvelá mašinka, ktorá vám výrazne zjednoduší prácu v kychyni a  vykúzlite s ňou rôzne zdravé dobroty. 

 • Pripravíte si chutné rastlinné mlieka, skvelé zeleninové polievky, rôzne kaše, ale aj chutné smoothies. Všetko veľmi jednoducho a v pohodlí vašej kuchyne. MioMat vám poslúži napríklad aj v práci - môžete si pripraviť zdravé rastlinné mlieko na desiatu alebo čerstvú polievku na obed.
 • MioMat nie je len pre fanúšikov zdravých pochúťok, ale aj pre všetkých, ktorí zo zdravotných dôvodov hľadajú alternatívu ku klasickému kravskému mlieku. MioMat je skvelý pomocník aj pre mamičky – pripraví zdravé a vždy čerstvé polievky a kaše pre vaše deti.
 • Obsluha MioMatu je veľmi jednoduchá. Stačí, ak vložíte do nádoby ingrediencie, z ktorých chcete pripraviť skvelú pochúťku, pridáte vodu a vyberiete ten vhodný program na prípravu. O 2 až 25 minút (podľa typu programu) je vaše jedlo, či nápoj hotové.  Nechajte sa inšpirovať našimi chutnými receptami.
 • Objem MioMatu: 1,1 až 1,3 litra.
  Výkon ohrevu: 800 W
  Výkon motora: 250 W
  Otáčky: 11000 až 22000 r/min

Päť programov na varenie

Rozhodnite sa akú pochúťku si chcete pripraviť, vložte do nádoby ingrediencie, ochuťte, zalejte vodou a stlačte tlačidlo programu.

 • RawMilk: 15 minútový program na prípravu rastlinných mliek z kokosu, orechov, arašidov, sezamu a pod. Zachová prírodné enzýmy a antioxidanty, pretože ohrev dosiahne max. 42°C. Je sprevádzaný mixovaním.
 • VeggieMilk - Cereal: krátky, 10 minútový program prípravy rôznych typov rastlinných mliek – makové, pšenové, pohánkové a iné. Ohrev dosiahne max. 75°C a je sprevádzaný mixovaním.
 • VeggieMilk - Soy: 25 minútový program prípravy strukovinového rastlinného mlieka, zo sóje či cíceru. Mlieko je možne dochutiť napr. makom alebo sezamom. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.
 • Mash/Soup: 25 minútový program prípravy chutných zeleninových a strukovinových polievok či zdravých kaší. Ohrev dosiahne 100°C a je sprevádzaný mixovaním.
 • Smoothie: iba 2 minútový program prípravy ovocných, zeleninových a zelených smoothies. Rozmixuje ingrediencie a ako jediný program nevarí a nezohrieva.

Nový MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“ resp. „RAW strava“ vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznaky starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.

Aby MioMat správne a dlho fungoval, dodržte pri každom varení  jednoduché pravidlo: do nádoby dajte vždy viac vody ako ingrediencií a dbajte, aby bola  hladina vody v nádobe MioMatu medzi ryskami MIN a MAX.

MioMat je určený pre:

 - všetkých , ktorí sa chcú stravovať zdravo - pripraví Vám chutné polievky, kaše,  výborné smoothies

 - pre tých, ktorí majú laktózovú intoleranciu a pre tých, ktorí uprednostňujú rastlinné mlieka

 - pre mamičky s deťmi, či už sú malé alebo veľké

Viac informácií   Bez popisu 


Aktuality
Nosiče Tula si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Pre bábätká aj pre batoľatá, u nás nájdete oba druhy nosičov.Hrejivé návleky sú k dispozícii v jednofarebnej verzii aj s prúžkami.
Nosiče Babyšatky Oblečenie Doplnky O obchode
Nosič Manduca
Nosič Ergo
Nosič Kibi
Nosič Tula
Nosič Fidella Fusion
Nosič Storchenwiege
Nosič Isara
Nosič Moby
Nosič Lenny Lamb
Babyšatky Storchenwiege
Babyšatky Moby - elastické
Babyšatky Hoppediz
Babyšatky Didymos
Babyšatky Yaro
Babyšatky Je port mon Bebe - elasticke
Babyšatky Fidella Babyšatky LoktuShe
Babyšatky Pure Baby Love
Hoppediz Merino
Na nosenie
MaM kapsa
Design Socks
Čiapky, kukly
Softshellova kapsa Angel Wings Bunda Wallaby
Bunda Diva Milano
Miomat
Flip and Tumble
Deka Disana
Overal Lenny Lamb
Mikiny Lenny Lamb
Zľavnený tovar
O firme
Požičovňa
Poštovné
Obchodné podmienky
Reklamčný formulár