Domov

Kategória / Výrobcovia


Všetko o nosení
Všetko o plienkach
Návody
Fotogaléria
Vaše otázky
Kontakt
Obchodné podmienky
GDPR
Poštovné

Kontakt:
Andrea Kundríková
Prostějovská 42
080 01 Prešov

Prevádzka: Komenského 2
Po - Pi: 14:00 - 17:00
Kontakt: mobil: 0905 573 015
andrea@nosime.sk

Spolupracujeme
Srdce na srdci

Nosenie v zime

V chladnom počasí sa v súvislosti s nosením detí stretávame s mnohými otázkami, jedna z najčastejších je tá, či dieťatku nebude zima. V chladnom počasí máte dve možnosti, ako dieťa nosiť.     

Môj obľúbený spôsob je nosiť dieťa pod bundou tak, že je uviazané vpredu. Pri tomto spôsobe nemusíte dieťa naobliekať, stačí mu toľko vrstiev, ako máte Vy. Ďalšiu vrstvu, ktorá ho ochráni, bude tvoriť Váš kabát či bunda. Dieťatko tak zohrievate vlastným telom, takže je mu príjemne teplúčko. Ak dieťa nosíte čo najtesnejšie na svojom tele, budete ho dostatočne hriať. Dôležité je, aby ste kontrolovali nožičky dieťatka, pretože na nich najskôr zistíte, že je dieťaťu zima. Ak svojmu dieťatku nedáte hrubú zimnú vetrovku, schovajte ho celé pod Váš kabát. Ak bude mať dostatok vrstiev, môže mať rúčky pokojne vonku. 


Ak nemáte dostatočne veľký kabát, môžete dieťatko teplo obliecť a dať si ho na svoj kabát. V tom prípade však musí byť dostatočne oblečené, pretože sa teplo Vášho tela k nemu nedostane (bráni mu v tom Vaše oblečenie). Nenechajte sa zmiasť Vašim subjektívnym pocitom tepla – Vy sa pohybujete, ale Vaše dieťa len nehybne sedí, preto ho kontrolujte.

Bundy, pončá, vesty 

   

Ďalšou alternatívou je špeciálny kabát, ktorý pred chladom ochráni vás aj vaše dieťatko. Tieto pončá a bundy (MaM, Suseskinder, MamaButterfly) sme zaradili do nášho sortimentu. Pomôžu Vám prekonať niekoľko sezón – dajú sa nosiť v tehotenstve aj s dieťatkom, keď babo vyrastie, tak aj bez neho ako bežná bunda. 

Kapsy na zimu

Už aj u nás sú dostupné jednoduché kryty – kapsy,  ktoré zakryjú len dieťatko a chránia ho pred chladom, vlhkosťou, vetrom. Kapsy sú fantastické pomôcky, pretože na rozdiel od bundy alebo ponča ju môže používať ktorýkoľvek člen rodiny – mamina, otecko, starí rodičia. Ak dieťatko v nosiči zaspí, môžete ho vybrať a kapsou prikryť, či už v postieľke, kočíku alebo autosedačke. V prípade potreby na nej môžete dieťatko aj prebaliť – poslúži aj ako prebaľovacia podložka.  Dá sa nosiť vpredu alebo na chrbte, kapsa je malá a skladná, a aj napriek tomu, že vyzerá byť tenká dieťatko veľmi dobre zahreje.  K dispozícii je aj neprekomokavá verzia, takže ani dážď a ani sneh Vás nemusí odradiť od prechádzky.
Oproti bunde alebo v porovnaní s pončom je to lacnejšia a naozaj praktická alternatíva.

Návleky na nôžky a rúčky pre deti

 

 

Veselým doplnkom chladných dní a zároveň veľmi praktickou pomôckou na celý rok sú návleky (na nohy aj ruky) Tieto štulpne sa dajú využívať aj ako návleky na ruky, ak sa vzduch ochladí a Vy so sebou nemáte oblečenie s dlhým rukávom.   


Aktuality
Obľúbený nosič Kibi rastie s dietťaťom od 4 mesiacov až do 20 kg.Neuveriteľne teplé, štýlové, s umelou kožušinkou... jednoducho nádherné
Nosiče Babyšatky Oblečenie Doplnky O obchode
Nosič Manduca
Nosič Ergo
Nosič Kibi
Nosič Tula
Nosič Fidella Fusion
Nosič Storchenwiege
Nosič Isara
Nosič Moby
Nosič Lenny Lamb
Babyšatky Storchenwiege
Babyšatky Moby - elastické
Babyšatky Hoppediz
Babyšatky Didymos
Babyšatky Yaro
Babyšatky Je port mon Bebe - elasticke
Babyšatky Fidella Babyšatky LoktuShe
Babyšatky Pure Baby Love
Hoppediz Merino
Na nosenie
MaM kapsa
Design Socks
Čiapky, kukly
Softshellova kapsa Angel Wings Bunda Wallaby
Bunda Diva Milano
Miomat
Flip and Tumble
Deka Disana
Overal Lenny Lamb
Mikiny Lenny Lamb
Zľavnený tovar
O firme
Požičovňa
Poštovné
Obchodné podmienky
Reklamčný formulár