Domov

Kategória / Výrobcovia


Všetko o nosení
Všetko o plienkach
Návody
Fotogaléria
Vaše otázky
Kontakt
Obchodné podmienky
GDPR
Poštovné

Kontakt:
Andrea Kundríková
Prostějovská 42
080 01 Prešov

Prevádzka: Komenského 2
Po - Pi: 14:00 - 17:00
Kontakt: mobil: 0905 573 015
andrea@nosime.sk

Spolupracujeme
Srdce na srdci

Ring Sling  / Je Porte Mon Bébé 

Viac informácií   Bez popisu 

Baby šatka bez uzla Je porte mon bébé

Little wrap without a knot je nová babyšatka bez uzla od Je porte mon bébé. Je ľahká, nastaviteľná, obojstranná a jednoduchá na obsluhu. Nová ring-slingová šatka bez uzla je vhodná pre deti od narodenia do 36 mesiacov (3,5 - 14 kg)

Vďaka novej látke navrhnutej spoločnosťou JPMBB je šatka pohodlnejšia a ľahšie sa s ňou narába:
nová látka vytvára efekt malého vankúšika, ktorý obaľuje vaše plecia, váš chrbát a vaše dieťa. Vaše dieťa má dostatočnú oporu a plece, na ktorom ho nesiete, je voľné. Vďaka tomuto dizajnu sa obaja môžete voľne pohybovať.

Pohodlie vďaka inovácii:
obojstranná šatka JPMBB vyrobená z viskózového vlákna certifikovaného podľa normy Oeko-Tex100* ponúka najvyššiu možnú hebkosť zo všetkých babyšatiek a úplne nový pocit a oporu. Budete prekvapení, pretože zažijete presne ten istý pocit ako s ostatnými šatkami JPMBB, avšak úplne po novom. Táto šatka vyrobená z technologicky náročnej látky, vyvinutá a vyrobená v Európe. Poskytne Vám väčšie pohodlie ako iné asymetrické babyšatky.

*Viskózové vlákno je vyrobené z prírodných a recyklovaných materiálov (drevná celulóza), ktoré sa pomocou výrobného procesu pretvárajú tak, aby boli pohodlné. Vlákno nie je syntetické, ale umelé. Viskózové vlákno používané vo výrobkoch Je Porte Mon Bébé sa vyrába z celulózy z bukov rastúcich v strednej Európe spoločnosťou Lenzing AG, ktorá je výrobcom textilných vlákien od roku 1892. Naše viskózové vlákno je certifikované na normu Oeko-Tex100.

Chladivý, ľahký materiál:
šatka je ľahká a neobsahuje veľa materiálu. Keďže látka je chladivá a vzdušná, nosenie dieťaťa nie je problémom aj keď je veľmi teplo.

Vankúšik (ochranný kryt):
prešívaný vankúšik zabraňuje dieťaťu, aby sa jeho hlavička a prsty dotýkali kovových krúžkov a chráni nesúcu osobu. Krúžky tiež zakrýva, vďaka čomu šatka vyzerá elegantnejšie a jednoduchšie. Je vyrobená z netoxickej napodobeniny kože, aby spĺňala bezpečnostné normy pre veci vyrobené pre deti.

Šatka JPMBB bez uzla je obojstranná:
dvojfarebná a obojstranná. Okraje a spoje sú na každej strane v rovnakej farbe ako je látka a štítok je schovaný. Jedna šatka, dve farby!

Ring-sling šatka JPMBB je jednoduchá, rýchla a bez potreby viazania uzla:
babyšatka bez uzla vám pomôže vždy, keď budete chcieť preniesť vaše dieťa rýchlo a bezpečne a ani nebudete musieť viazal uzol.

Nastavenie za okamih:
vďaka 2 krúžkom vám bude trvať iba pár sekúnd, kým nastavíte šatku tak, aby to bolo pohodlné pre vás aj vaše dieťa.

Šatka JPMBB bez uzla je vhodná pre každého:
bez rozdielu pohlavia, pre všetky veľkosti dospelého (do 125 kg), na nosenie dieťaťa na ľavej alebo pravej strane.

Pre deti od 0 do 36 mesiacov
túto šatku bez nutnosti viazania uzla je možné nastaviť rôznymi spôsobmi, v závislosti na veku dieťaťa, už od veku niekoľkých týždňov až pokiaľ dieťa nezačne chodiť. Nikdy nie je neskoro.

Šatka JPMBB bez uzla je použiteľná pre množstvo situácií v priebehu dňa, keď potrebujete mať dieťa na rukách:
pomoc pri ukladaní dieťaťa do kočíka alebo iného spôsobu prenášania, čo by trvalo príliš dlho, ale aj v situáciách, keď by bolo príliš zložité držať ho na rukách: keď potrebujete ísť dole schodmi v paneláku, do auta, zobrať von psa, pri cestovaní vlakom alebo lietadlom, návšteve reštaurácie, na návštevu k priateľom alebo na pláž, pri tlačení nákupného vozíka, keď treba pomôcť dieťaťu so zaspávaním, kojením alebo kŕmením z fľaše bez možnosti sadnutia...

Keď sa dieťa chce pozerať okolo, keď ho nosíte:
ideálne riešenie, ak sa dieťa chce pozerať okolo seba, keď už nechce byť otočené k osobe, ktorá ho nesie. Pri nosení na boku môže dieťa otáčať hlavou vpravo aj vľavo a vidí, čo sa deje, ale zároveň sa môže pritúliť k nosičovi a oddýchnuť si.

Materiál: 100% viskóza

Výrobca: Je porte mon bébé, FR

Viac informácií   Bez popisu 


Aktuality


PrezentácieVlnené deky a spacie vaky Disana - to najlepšie pre Vaše dieťatko.Potrebujete pripraviť kašu pre Vaše dieťatko a nechce sa Vam stáť pri sporáku a miešať a miešať...? Mám pre Vás novinku. MioMat spraví kašu za Vás. A nielen to...
Nosiče Babyšatky Oblečenie Doplnky O obchode
Nosič Manduca
Nosič Ergo
Nosič Kibi
Nosič Tula
Nosič Fidella Fusion
Nosič Storchenwiege
Nosič Isara
Nosič Moby
Nosič Lenny Lamb
Babyšatky Storchenwiege
Babyšatky Moby - elastické
Babyšatky Hoppediz
Babyšatky Didymos
Babyšatky Yaro
Babyšatky Je port mon Bebe - elasticke
Babyšatky Fidella Babyšatky LoktuShe
Babyšatky Pure Baby Love
Hoppediz Merino
Na nosenie
MaM kapsa
Design Socks
Čiapky, kukly
Softshellova kapsa Angel Wings Bunda Wallaby
Bunda Diva Milano
Miomat
Flip and Tumble
Deka Disana
Overal Lenny Lamb
Mikiny Lenny Lamb
Zľavnený tovar
O firme
Požičovňa
Poštovné
Obchodné podmienky
Reklamčný formulár